کالاسرچر

تماس با کالاسرچر

کاربر عزیز، کالاسرچر صرفا یک موتور جستجوی خرید هست که به شما محصولات مختلف را از فروشگاه‌های اینترنتی دارای نماد اعتماد معرفی ‌می‌کند و امکان پاسخ‌گویی تلفنی وجود ندارد.

اگر فروشگاه اینترنتی دارید

اگر یک فروشگاه اینترنتی دارید و می‌خواهید فروشگاه خود را در کالاسرچر ثبت کنید از طریق صفحه ثبت‌نام اطلاعات فروشگاه خود را ثبت کنید.

اگر فروشگاه اینترنتی ندارید

اگر فروشگاه اینترنتی ندارید اما علاقه‌مند هستید محصولات خود را در کالاسرچر ثبت کنید از طریق صفحه ثبت‌نام اطلاعات فروشگاه خود را ثبت کنید. در حال حاضر امکان ثبت محصولات فقط برای فروشگاه‌های اینترنتی وجود دارد اما در اینده در صورتی که این امکان برای فروشگاه‌های غیراینترنتی نیز محیا شود به شما اطلاع خواهیم داد.

پیگیری سفارش

برای راهنمایی راجع به پیگیری سفارش لطفا «این صفحه» رو مطالعه کنید.

شکایت از فروشگاه

فروشگاه‌های کالاسرچر همگی دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان تجارت الکترونیک هستند. این نماد نشان‌دهنده‌ی تایید هویت حقیقی یا حقوقی و همچنین ادرس فیزیکی و شماره تماس فروشنده است. در صورت مشاهده‌ی تخلف از فروشنده‌های ثبت شده در کالاسرچر از طریق فرم «ثبت شکایات» به ما اطلاع دهید. در صورت اثبات تخلف به ما کمک می‌کند تا فروشگاه خاطی را از کالاسرچر حذف کنیم مگر اینکه فروشگاه مسئولیت تخلف خود را به عهده بگیرد و خسارت شما را بازگرداند. علاوه براین می‌توانید در «سامانه ثبت شکایات مرکز توسعه تجارت الکترونیک» و «سامانه ثبت گزارش مردمی» پلیس فتا شکایت خود را ثبت کنید.

سوال راجع به محصولات

در صورتی که می‌خواهید محصولی را از کالاسرچر خرید کنید یا راجع به مشخصات محصول و یا موجود بودن ان سوال دارید، ابتدا اسم محصول خود را در کالاسرچر جستجو کنید و سپس با فروشگاه اینترنتی که فروشنده‌ی ان محصول هست تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

به جهت اینکه تماس‌های زیادی راجع به محصولات به کالاسرچر می‌شود مجددا تاکید می‌کنیم که کالاسرچر یک فروشگاه اینترنتی نیست و محصولات معرفی شده در این سایت توسط کالاسرچر به فروش نمی‌رسد. خواهشندیم برای اطلاع راجع به محصولات ابتدا نام محصول را در کالاسرچر جستجو کنید و سپس با فروشنده ان محصول تماس بگیرید.

آدرس: تهران، خیابان آزادی شرق به غرب، بعد از دانشگاه شریف کوچه صادقی، پلاک ۲۹،پارک علم و فناوری دانشگاه شریف، طبقه دوم، واحد ۳

کد پستی: ۱۴۵۸۸۸۳۴۹۹

شماره تماس: 91008676 (با پیش شماره 021)

ورود / ثبت نام
هایپر مارکت
صوتی و تصویری
صوتی و تصویری
لوازم خانگی
لوازم خانگی
پوشاک، کیف و کفش
پوشاک، کیف و کفش
زیبایی و بهداشت
زیبایی و بهداشت
سلامت و پزشکی
سلامت و پزشکی
خودرو و سایر وسایل نقلیه
خودرو و سایر وسایل نقلیه
فرهنگی هنری
فرهنگی هنری
کودک و نوزاد
سایر دسته‌ها
سایر دسته‌ها