کالاسرچر

درباره کالاسرچر

معرفی و تاریخچه

موتور جستجوی خرید کالاسرچر از سال ۱۳۹۳ شمسی با هدف ارائه و مقایسه شفاف قیمت‌ها توسط تعدادی از دانشجویان دانشگاه شریف راه‌اندازی شد. سال ۱۳۹۵ شرکت فن‌گستران پیشرو کالاسرچر (مسئولیت محدود) برای اداره‌ی کارهای این سرویس ثبت شد و در حال حاضر همه‌ی حقوق این سرویس متعلق به شرکت «فن‌گستران پیشرو کالاسرچر» است. مهم‌ترین فعالیت این شرکت توسعه‌ی موتور جستجوی خرید کالاسرچر است. این موتور جستجوی بالغ بر میلیون‌ها محصول از ۱۵۰۰ فروشگاه معتبر اینترنتی ایرانی را جمع‌اوری کرده است تا به کاربران کمک کند در کمترین زمان بهترین قیمت را بین فروشگاه‌های مختلف پیدا کنند. همچنین به فروشگاه‌های اینترنتی معتبر کمک می‌کند تا بدون نیاز به دانش فنی بتوانند به گستره‌ی بزرگی از کاربران اینترنتی دسترسی پیدا کنند.

فرایند همکاری با فروشگاه‌ها

  1. شما باید فروشگاه اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیک داشته باشید.
  2. در فرم ثبت‌نام اطلاعات فروشگاه خود را ثبت کنید.
  3. حداکثر بعداز ۴۸ ساعت درخواست شما توسط کارشناسان کالاسرچر بررسی خواهد شد و در صورت تایید از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.
  4. بعداز تایید فروشگاه حساب فروشگاه خود را در پنل کالاسرچر شارژ نمایید.
  5. بعداز شارژ حساب محصولات شما توسط ربات‌های کالاسرچر دریافت می‌شود. این فرایند بسته به سایت و تعداد محصولات شما میتواند تا یک هفته زمان ببرد.
  6. محصولات توسط تیم محتوای کالاسرچر برای دسته‌بندی و ادغام بررسی و تایید می‌شوند. این فرایند بسته به تعداد محصولات شما می‌تواند تا یک هفته زمان ببرد.
  7. بعداز تایید محصولات شما در نتایج کالاسرچر نمایش داده خواهد شد و به ازای هر کلیک مبلغ ۱۳۰تومان از شارژ شما کم خواهد شد.
  8. درصورت صفر شدن شارژ شما از طریق پیامک و ایمیل اطلاع داده خواهد شد و تا آن زمان محصولات شما در نتایج کالاسرچر نمایش داده نخواهد شد.

روش‌های استفاده از سرویس کالاسرچر

ورود / ثبت نام
هایپر مارکت
صوتی و تصویری
صوتی و تصویری
لوازم خانگی
لوازم خانگی
پوشاک، کیف و کفش
پوشاک، کیف و کفش
زیبایی و بهداشت
زیبایی و بهداشت
سلامت و پزشکی
سلامت و پزشکی
خودرو و سایر وسایل نقلیه
خودرو و سایر وسایل نقلیه
فرهنگی هنری
فرهنگی هنری
کودک و نوزاد
سایر دسته‌ها
سایر دسته‌ها